شرایط و قوانین

اینستاسیتی،سامانه تخصصی تبلیغات و افزایش فالوور تضمینی ایرانی از طریق تبلیغات و خرید و فروش پیج اینستاگرام در ایران میباشد.

کاربر گرامی، لطفا موارد زیر را به منظور استفاده بهینه از سرویس‌ها و خدمات اینستاسیتی به دقت ملاحظه فرمایید.
ورود هر کاربر به وب‏‌سایت اینستاسیتی زمان استفاده از خدمات ارائه شده توسط اینستاسیتی به معنی آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات اینستاسیتی از سوی او است و ثبت سفارش در هر زمان به منزله پذیرفتن کامل تمامی شرایط و قوانین اینستاسیتی از سوی کاربر است. توجه داشته باشید تمامی اصول و رویه وب‏‌سایت اینستاسیتی مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیکی و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت شرایط و قوانین مربوط به کاربر است. قوانین و شرایط استفاده از سرویس‌ها و خدمات اینستاسیتی ممکن است در هر زمان و بدون اطلاع قبلی تغییر یابد و استفاده مستمر کاربر از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

 

۱-۱) اینستاسیتی: وب سایت ارائه دهنده خدمات مرتبط با بازاریابی آنلاین و شبکه های اجتماعی که با آدرس وبگاه http://www.instascity.ir در دسترس است.

۱-۲) کاربر: کلیه اشخاصی که از سراسر دنیا وب سایت اینستاسیتی را مشاهده و مرور میکنند.

۱-۳) خریدار: شخصی حقیقی یا حقوقی که با اطلاعات کاربری خود که در فرم سفارش سامانه پرداخت آنلاین اینستاسیتی درج کرده است، اقدام به ثبت سفارش می‌نماید.

۲-۱) روش ارتباطی مستند اینستاسیتی با خریدار، آدرس های درج شده ی روی سایت است که خریدار در فرم سفارش سامانه پرداخت آنلاین اینستاسیتی ثبت کرده است.

۲-۲) روش ارتباطی مستند خریدار با اینستاسیتی ، آدرس ایمیل و تلفن تماس مندرج در سایت اینستاسیتی است.

۲-۳) درخواست خریدار با آدرس ایمیلی به غیر از آنچه در فرم ثبت سفارش درج کرده است، از سوی اینستاسیتی رسمیت ندارد و مورد قبول واقع نمیشود. لذا خریدار در زمان ثبت سفارش میبایست از صحت درج اطلاعات خود اطمینان حاصل نماید.

۲-۴) خریدار موظف است در هنگام ارسال هرگونه درخواست، از طریق صفحه تماس با ما اقدام نماید یا به ایمیل سایت پیام ارسال کند. بدیهی است رسیدگی به درخواست و ارائه خدمات پس از فروش توسط اینستاسیتی  با روشی به جز روش فوق امکانپذیر نیست.

۳-۱) اینستاسیتی به اطلاعات خصوصی خریداران احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

۳-۲) کلیه مطالب و محتوای تولید شده توسط اینستاسیتی جزئی از اموال اینستاسیتی  محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر آنها در انحصار اینستاسیتی است و هرگونه استفاده بدون دریافت مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای اینستاسیتی محفوظ می‏‌دارد.

۳-۳) افراد زیر ۱۸ سال می‌‏باید با اطلاع والدین و یا قیم قانونی، به خرید و پرداخت اقدام کنند.

۴-۱) این مورد تنها برای پکیج فالوور ایرانی واقعی الزامی میباشد: خریدار موظف است قبل از ثبت سفارش مطمئن شود صفحه اینستاگرام خود دارای موضوع مشخص و شفاف و محتوا، توضیحات و حداقل ۱۲ پُست (عکس یا ویدئو) مرتبط با موضوع باشد.

۴-۲) خریدار موظف است صفحه اینستاگرام مورد نظرش برای سفارش را از زمان ثبت سفارش از وضعیت خصوصی (Private) خارج و بلاانقطاع تا زمان تحویل کامل سفارش در وضعیت عمومی (Public) قرار دهد.

۴-۳) خریدار موظف است از زمان ثبت تا زمان تحویل سفارش، از طریق دیگر اقدام به افزایش فالوورهای صفحه خود نکند؛ در غیر این صورت اینستاسیتی مختار است تمام آن فالوورها را جزء پکیج سفارش داده شده خریدار محاسبه نماید.

۴-۴) در صورتی که خریدار در حین سفارش اطلاعات تماس غلط یا اشتباه ثبت نماید، خود ملزم به پیگیری سفارش از طریق ایمیل را دارد و اینستاسیتی هیچگونه تعهدی نسبت به موارد این چنینی ندارد.

۵-۱) اینستاسیتی از پذیرش آن دسته از صفحات اینستاگرامی که موضوع و یا محتوای آنها مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران باشند معذور است.

۵-۲) اینستاسیتی از پذیرش صفحات شخصی اینستاگرام معذور است. (این مورد فقط برای پکیج فالوور ایرانی واقعی الزامی میباشد) صفحات شخصی آن دسته از صفحاتی هستند که نام کاربری و یا نام درج شده در آنها مانند نام و یا لقب یک شخص حقیقی و موضوع و محتوای تصاویر آنها شخصی، خصوصی و غیر عمومی باشد.

۵-۳) کلیه صفحات با موضوع تجاری، شرکتی، سرگرمی، اجتماعی، ورزشی، هنری و یا هواداری چنانچه دیگر بندهای قوانین و شرایط سایت در آنها رعایت شده باشد، قابل پذیرش هستند.

۵-۴) افراد مشهور و سرشناس از جمله هنرمندان، ورزشکاران، خبرنگاران و… به منظور ثبت سفارش میبایست قبل از اقدام به خرید با ارسال ایمیل به آدرس ایمیل سایت و یا تماس با شماره تماس درج شده در سایت، با مسئولین سایت هماهنگی‌های لازم را بعمل آورند.

۵-۵) چنانچه خریدار در پذیرش سفارش خود از نظر موضوع و محتوا مردد میباشد، موظف است قبل از ثبت سفارش با ارسال ایمیل به آدرس ایمیل سایت و یا تماس با شماره تماس درج شده در سایت، از پذیرش یا عدم پذیرش صفحه خود مطلع گردد.

۶-۱) اینستاسیتی به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان ثبت سفارش می‌‏دهد.

۶-۲) کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت اینستاسیتی در صف پردازش قرار می‏‌گیرند و به نوبت رسیدگی خواهند شد.

۶-۳) اینستاسیتی همواره در انجام و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با وجود این، در صورتی که شروع انجام سفارش بیش از مدت تعیین شده توسط اینستاسیتی زمان ببرد، خریدار می‌‏تواند درخواست استرداد وجه کند و اینستاسیتی موظف به استرداد کامل وجه سفارش به خریدار است. همچنین چنانچه تحویل سفارش بیش از مدت تعیین شده توسط اینستاسیتی زمان ببرد، خریدار می‌‏تواند درخواست استرداد وجه به میزان بخش انجام نشده سفارش را داشته باشد و اینستاسیتی موظف به محاسبه دقیق وجه به میزان بخش انجام نشده سفارش و استرداد آن مقدار از وجه به خریدار است.

۶-۴) کاربران باید در زمان ثبت سفارش مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل نمایند. بدیهی است در صورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش خریدار قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

۶-۵) اینستاسیتی موظف به «شروع» انجام سفارش خریداران تا حداکثر ۳ روز تمام پس از زمان ثبت سفارش می‌‏باشد.

۶-۶) اینستاسازان موظف است تمامی پکیج های ارائه شده در سایت را مطابق شرایط ذکر شده در سایت تحویل خریداران بدهد.